Idealny czas i miejsce - Dandy Lady
7011
post-template-default,single,single-post,postid-7011,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Idealny czas i miejsce

Życie jest pełne ideałów

Facebook, Pinterest, Instagram. Łączy je jedno – idealne zdjęcia idealnie ubranych par. To do nich wzdychamy my, kobiety siedzące przed ekranem, marzące o idealnej sylwetce, świetnym poczuciu stylu i eleganckim mężczyźnie u swego boku. To przy tym szarmanckim gentlemanie, chciałybyśmy czuć się świetnie i wyglądać jak milion dolarów. Jeszcze do niedawna byłam jedną z nich. Dziś publikując ten post, przestaję wzdychać do monitora, pobudzam swoją wyobraźnię i kreuję rzeczywistość. A w rzeczywistości przecież, pełno jest miejsca na ideały.

Dandy Lady zaczyna się w Wiedniu

Dla mnie idealnym miejscem okazał się Wiedeń. To tu urodził się Helmut Lang – jeden z najbardziej znanych twórców mody. Jego kreacje z lat 90tych, utrzymane w minimalistycznym stylu w odcieniach czerni, beżu i bieli, zainspirowały mnie do stworzenia stylizacji o podobnej estetyce. I to właśnie w tym miejscu, które przyciąga najznamienitszą klientelę wieloma luksusowymi markami i sklepami, rozpoczynam tworzenie swojej historii.

Kobieta Dandys(a)

Dandy Lady to mieszanka wielu składników. To nie tylko Kobieta Dandysa, ale także Kobieta Dandys. Eksperymentująca ze wzorami i kolorami, bazująca na włoskiej prostocie i elegancji, widocznej na ulicach Mediolanu.
Chcąc szerzyć dandyzm także w damskiej sferze, nie zabraknie tu wpisów na temat męskich akcentów w kobiecej garderobie, odsłon współczesnej damy, dziewczęcego luzu, a przede wszystkim dawki inspiracji, ciekawych porad oraz naszych wspólnych sesji. Klasa, połączona z dobrymi manierami, oraz my jako „Double Dandy”, lubiący bawić się stylem. A wszystko to, jest dopiero początkiem wspólnej pasji…

Autorem powyższych zdjęć jest Mateusz Marjański.

 

 

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram