About - Dandy Lady
93
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-93,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

O MNIE:

Nazywam się Sylwia Zabost. Jestem rodowitą łowiczanką, ale na co dzień mieszkam w Warszawie. Tutaj prowadzę własną firmę związaną z marketingiem online. Blog jest jej częścią.

 

Prywatnie jestem szcześliwą partnerką Dandysa (stąd też wzięła się nazwa bloga) oraz psią matką białej whippetki z przyklejonymi łatkami.

 

Wierzę w to, że nic nie dzieję się bez przyczyny i to, że tu jesteś też ma swoje znaczenie.

 

Prowadzenie bloga to moja pasja, którą z przyjemnością dzielę się ze swoimi odbiorcami. Na blogu pokazuję siebie – kobietę elegancką, czasem o delikatnej dziewczęcej aparycji, z szalonymi pomysłami, businesswoman. Moje profile na portalach społecznościowych tętnią pozytywną energią, uśmiechem, dystansem do siebie i bardzo prostym przekazem, że życie jest piękne i trzeba z niego czerpać ile się da.