Współpraca - Dandy Lady
14984
page-template-default,page,page-id-14984,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

WSPÓŁPRACA:

Dandy Lady to miejsce dla kobiet lubiących modę, szukających inspiracji, ale także informacji o damskiej elegancji. Moją pasją jest tworzenie. Zarówno stylizacji, sesji zdjęciowych, jak i kontentu. Szczególnie uwielbiam opowiadać historie, które sprawiają, ze czytelnik nie czyta suchych zasad i rekomendacji, ale może w swojej wyobraźni zobrazować moje słowa. Nie chcę pisać o butach, tylko o tym gdzie w nich pójdę. Nie piszę o garniturach, tylko o tym jak się w nich czuję. Nie będę pisała tylko o kosmetykach, ale o tym, jak dzięki nim wyglądam.

 

Piszę o produktach, miejscach, usługach, które są zgodne z tematyką bloga oraz moimi zainteresowaniami. Wszystkie teksty są mojego autorstwa. Moją uwagę zatrzymują zapytania o promocję produktów, z których sama chciałabym korzystać i są godne polecenia. W życiu chcę doświadczać dobrych rzeczy i tego samego życzę innym. Dlatego na blogu staram się pisać o dobrych i przyjemnych rzeczach. Tak też mogę napisać o TWOJEJ MARCE, jeżeli będzie zgodna z moimi oczekiwaniami.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do mnie 🙂

s@sylwiazabost.pl

Przykładowy efekt współpracy z marką Prima Moda.

Pierwszy wpis dotyczył połączenia pierwszych wspomnień życiowych z nową parą butów. Z pozoru był tylko wpisem dotyczącym moich przemyśleń, ale po przeczytaniu dwóch kolejnych dotyczących tej współpracy, łatwo mozna było dostrzec, że było to wprowadzenie do historii: http://blog.dandyourself.com/o-czym-marza-kobiety/

 

W kolejnych dwóch postach pokazałam, że kolekcjonowanie wspomnień jest identyczne do kolekcjonowania butów – każda kobieta i jednych i drugich chciałaby mieć więcej! Zainspirowałam moje czytelniczki do tego, żeby korzystały z okazji i cieszyły się życiem, niezależnie od tego, czy idą na bal czy na domówkę. Efekt? Mnóstwo wiadomości, dotyczących historii moich czytelniczek, ich wspomnień a propos pierwszych szpilek w życiu, idealnych pretekstów do nowych zakupów i wiele innych.

 

Bal: http://blog.dandyourself.com/niech-zyje-bal/

Impreza w domu: http://blog.dandyourself.com/kolekcjonuj-wspomnienia-i-buty/