Idealne fryzury na festiwal - PROPOZYCJE - Dandy Lady
9701
post-template-default,single,single-post,postid-9701,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
festiwal

Idealne fryzury na festiwal

Czas na festiwal!

Festiwale od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem możemy podziwiać na scenie gwiazdy światowego formatu. To idealny czas, aby na ciele poczuc ciarki, we włosach wiatr, a w sercu wolność. Ale od pewnego czasu te wydarzenia są utożsamiane nie tylko z muzyką, ale także z pewnego rodzaju eventem modowym. Widać to szczególnie na kultowym festiwalu Coachella, który odbywa się w Kalifornii. Jest to bowiem źródło modowych inspiracji, z których czerpią ludzie na całym świecie.


Festiwale generalnie kojarzą się z odważnymi stylizacjami. Najczęściej inspirowanymi stylem boho, czy kowbojskim. W końcu to jeden z niewielu momentów, kiedy możemy totalnie zaszaleć. Kiedy poprzez ubiór możemy wyrazić wolność, własną osobowość i zabawić się modą. I chociaż myślę, że nam polakom jeszcze sporo brakuje do amerykanów, to i tak jesteśmy na dobrej drodze!


HAIRTRUCK!

Samo ubranie to nie wszystko. W festiwalowych stylizacjach to wszelkiego rodzaju dodatki mają najwięcej do powiedzenia! To one nadają nam odpowiedniego charakteru. Mogłam się o tym przekonać w zeszły weekend, kiedy to na zaproszenie marki MILEK Design poddałam się festiwalowym metamorfozom na mojej głowie. Nie tylko fryzury były w klimacie festiwalowym. Charakteryzacja wykonywana była w HAIRTRUCKU, na jednej z najbardziej klimatycznych ulic w Warszawie.

3 fryzury i 3 różne style. Każdy w klimacie festiwalowym, ale jeden szczególnie bliski mojemu sercu. To właśnie w stylu boho, rozpuszczonych lokach i biżuterią we włosach czułam się najlepiej. Widać to także po zdjęciach i błysku w oczach. Gdybym dziś miała jechać na jakikolwiek festiwal, to właśnie ta fryzura towarzyszyłaby mi w zabawie. Jestem ciekawa, która z poniższych trzech propozycji Tobie najbardziej przypadła do gustu? Daj znać w komentarzu tutaj lub na Instagramie.

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467392994_Aquicon-Pinterest