Tanio, ładnie, ale NIE SZYBKO - zapakuj prezenty! - Dandy Lady
9148
post-template-default,single,single-post,postid-9148,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
prezenty

Tanio, ładnie, ale NIE SZYBKO – zapakuj prezenty!

Prezenty spakowane

Do Świąt zostało kilka dni… podejrzewam, że większość z Was ma już prezenty dla najbliższych. Jeśli nie, to współczuję – najgorzej jest to zostawić na ostatnią chwilę! (Przypominam, że we wcześniejszych wpisach tu i tu znajdziecie inspiracje na prezenty dla najbliższych). Ja już wszystkie mam, dlatego wczoraj postanowiłam wyjść z łóżka (walczę z chorobą już kilka dni) i je pięknie zapakować. Inspiracji szukałam… w INTERNECIE! (Sylwia, serio? Niemożliwe :)) Zobaczcie co z tego wyszło!

Torebkom ozdobnym mówię NIE!

Uważam, że ładnie zapakowany prezent to połowa sukcesu! Niezależnie od tego co jest w środku, miny osób, które dostają TAK ozdobione prezenty są bezcenne. Ich uśmiech wynagradza każdy wysiłek. Do tego dźwięk rozdzieranego papieru, szukanie nożyczek, aby przeciąć sznurki, zapach świeżych gałązek – to niepowtarzalny klimat, który dodaje magii tych Świąt.

Ładnie, tanio, lecz NIE SZYBKO

Do zapakowania moich prezentów użyłam zaledwie 6 produktów, a na które wydałam niecałe 20 zł! Zapakowałam w sumie 12 prezentów (nie wszystkie są widoczne na zdjęciach, bo mogłabym się zdradzić co jest w środku), a materiały jeszcze mi zostały. Uważam, że jest prosto, ale niestandardowo. Minimalnie, ale bardzo ciekawie. Klimatycznie i świątecznie. Podoba Wam się?

  • papier (1,99 zł)
  • 2 wstążki czerwona oraz biała w czarne kropki (w sumie 9,98 zł)
  • sznurek (3,99 zł)
  • pomponiki (3,99 zł)
  • świeże gałązki jarzębiny (free)

(Ponadto nożyczki i taśma dwustronna.)

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467392994_Aquicon-Pinterest