Najpiękniejsze sukienki dla Świadkowej - Dandy Lady
9420
post-template-default,single,single-post,postid-9420,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
sukienka świadkowa

Najpiękniejsze sukienki dla świadkowej

Te z Was, które śledzą mnie na bieżąco na Instagramie, wiedzą, że obecnie szukam sukienki, ponieważ przygotowuję się do ważnej roli. Mianowicie już w połowie kwietnia będę świadkową na ślubie mojego brata. W związku z tym, że jestem na etapie poszukiwania sukienki idealnej na tę okazję, na moim Insta Story dzielę się z Wami kreacjami, które wpadły mi w oko. Po ostatnim pokazaniu kilku sukienek, dostałam od Was masę wiadomości pod tytułem: Skąd te sukienki?

Dlatego dziś postanowiłam przygotować dla Was wpis wraz z linkami do sukienek, które moim zdaniem będą idealne dla Świadkowej! Osobiście szukam długiej sukienki, w odcieniach beżu lub różu. Spójrzcie tylko na propozycje, które znalazłam na ASOS!

 

Propozycja numer 1.

 

Propozycja numer 2.

 

Propozycja numer 3.

 

Propozycja numer 4.

 

Propozycja numer 5.

 

Propozycja numer 6.

 

Propozycja numer 7.

 

Propozycja numer 8.

Która sukienka podoba Wam się najbardziej? Dajcie mi znać w komentarzu, bo sama nie mogę się zdecydować! 🙂

 

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467392994_Aquicon-Pinterest