Kobiety, które inspirują - Dandy Lady - profile, stylizacje, inspiracje
8853
post-template-default,single,single-post,postid-8853,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
Kobiety, które inspirują

Kobiety, które inspirują

Uwielbiam przeglądać ich nowe wpisy, śledzić profile, podziwiać stylizacje, urodę i skromność. Wiele razy widząc ich nowe zdjęcie mówię sobie pod nosem “wow”. To klasa sama w sobie, prostota, ale i oczywista oryginalność, która zawsze mnie zachwyca. Momentami biję brawa za pomysłowość i odwagę, innym razem za totalną nudę, która jest najpiękniejszą stylizacją spośród całej gamy zdjęć. Przedstawiam Wam 5 pięknych kobiet, które obserwuję z przyjemnością i które mnie inspirują.

 

Kate Middleton

Rola Księżnej zobowiązuje do tego, aby wyglądać nienagannie. Elegancka, opanowana i niezwykle stylowa Księżna Kate powinnna być wzorem do naśladowania dla wszystkich kobiet, od których wymaga się klasy i wdzięku. Styl to nie tylko ubranie włożone na daną sylwetkę. To sposób poruszania się, mimika, gesty, postawa… Do tego bijąca na odległość naturalność Księżnej Kate sprawia, że wygląda Ona perfekcyjnie. Tym samym nie tylko ociepla wizerunek monarchii, ale także zdobywa sympatię ludzi na całym świecie.


Eleonora Mararo

Instagram i Pinterest są dla mnie kopalnią inspiracji. I tak też dawno temu zupełnie przypadkiem wpadłam na profil Eleonory Mararo – włoskiej projektantki torebek, której stylizacje mnie zachwycają. Jej delikatna blond uroda i elegancki, a zarazem retro styl, inspirują do budowania własnych zestawów. Miałam wielką nadzieję, że spotkam Ją osobiście na czerwcowej edycji Pitti Uomo. Niestety była nieobecna, ale wszystko przede mną… a Wy tylko spójrzcie na Jej profil!


Olivia Palermo

Nie tylko jest piękną kobietą, ale także zdolną aktorką i modelką. Z przyjemnością zaglądam na jej profile społecznościowe, aby móc podziwiać każdą stylizację. Robię to nie tylko ja – jest inspiracją dla milionów kobiet na całym świecie. Szybko została jedną z najpopularniejszych blogerek świata. I jak dla mnie totalnie na to zasłużyła. Jest mistrzynią miejskiego szyku, do tego idealnie łączy ze sobą drogie rzeczy z tanimi.


Katarzyna Tusk

Nie przez przypadek w tym zestawieniu znalazła się Kasia Tusk. Blog Make Life Easier, którego Kasia jest założycielką, był pierwszym modowym blogiem, jaki zaczęłam czytać. Śledzę go niezmiennie od kilku lat i za każdym razem czekam z taką samą niecierpliowścą na nowy wpis. Uwielbiam prostotę, nienachalność i skromność Kasi, która potrafi inspirować nawet najprostszym zestawieniem. Jej zdjęcia, teksty oraz prosty przekaz są dla mnie zawsze interesującą lekturą do kawy. Nie ukrywam także, że nie raz i nie dwa w pośpiechu przed imprezą zaglądałam na Jej bloga, żeby zainspirować się ‘na szybko’ jakąś nieskomplikowaną stylizacją.

I być może niewiele z Was pamięta, ale w tamtym roku pojawiłam się w zestawieniu TOP 5 najlepszych stylizacji blogerek miesiąca na blogu Kasi. To było dla mnie ogromne wyróżnienie, i mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś się powtórzy 🙂


Miroslava Duma

To rosyjska ikona stylu. Filigranowa kobieta, która swoim wyrazistym stylem przyciąga uwagę ludzi na całym świecie. Jest w stanie zaskoczyć wszystkim nawet najprostszym, casualowym zestawem. Zawsze wygląda znakomicie, naturalnie i ze smakiem.  Najbardziej uwielbiam jej garniturowe propozycje, w połączeniu prawie zawsze z wysokimi butami.

Wszystkie powyższe zdjęcia pochodzą z Pinteresta.

A kogo Wy śledzicie? Kto Was inspiruje? 🙂

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467392994_Aquicon-Pinterest