Co to znaczy kochać? - Dandy Lady
7565
post-template-default,single,single-post,postid-7565,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Co to znaczy kochać?

Kochać to czuć codziennie zachwyt, pożądanie, niedoczekanie i podniecenie. Bo miłość to nie tylko oczekiwania wobec Niego. To oddawanie każdej części siebie. Sprawianie, aby codziennie Jego serce biło szybciej, nogi się pod Nim uginały, by w brzuchu Go ściskało. To zaspokojenie ciekawości sprawia, że wie, że ma wszystko.

co to znaczy kochać?

 

Kochać to znaczy być tam, gdzie Ona i razem z Nią przeżywać wszystkie emocje. Bo miłość to nie tylko kwiaty, śniadanie robione do łóżka i miłe słowa szeptane wieczorową porą. To współodczuwanie. Spełnianie Jej pragnień. Odmawianie Jej tylko po to, żeby chwilę później dać Jej wszystko czego zapragnie. A czasem to tylko jedno spojrzenie i muśnięcie dłoni, które mówi Jej wszystko.

 

co to znaczy kochać?

co to znaczy kochać?

co to znaczy kochać?

Sesja mogła odbyć się dzięki gościnności Platinium Club & Restaurant.

Zdjęcia wykonał Mateusz Marjański.

 

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467392994_Aquicon-Pinterest