Jedna sukienka - wiele możliwości - Dandy Lady
8593
post-template-default,single,single-post,postid-8593,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Czas na SUKIENKĘ!

Latem pokaż nogi!

Lato jest jedynym okresem w roku, kiedy z przyjemnością wskakuję w spódniczki, bądź sukienki. W końcu to idealny czas, kiedy mogę zupełnie odsłonić nogi! W gorące dni (które w końcu do nas zawitały!) najchętniej wybieram te krótkie, luźne i zwiewne, tak aby czuć się komfortowo i zapewnić sobie przepływ powietrza. W zależności od efektu jaki chcę osiągnąć, łączę je tak, aby całość prezentowała się adekwatnie do okazji. 

Jedna sukienka – wiele okazji

Kawa z koleżanką?

Randka?

Ślub znajomych?

Poniżej moja propozycja na ciepłe dni z wykorzystaniem sukienki, która może mieć zastosowanie na każdą z powyższych okazji! Jej prosty krój sprawia, że jest elegancka, ale zarazem wygodna. W zależności od wyboru dodatków mogę ją wykorzystać na wiele sposobów. Tym razem wybrałam do niej czarne, wysokie sandałki, jasną torebkę oraz kapelusz! W taką pogodę jak dziś w szczególności nie powinnyśmy zapominać o nakryciu głowy! (mocne słońce może doprowadzić do nieciekawych konsekwencji zdrowotnych, m.in. udaru.)

Ja w tym zestawieniu czuję się świetnie, a Wam jak się podoba? 🙂

 

Zdjęcia: Maciej Grzegory

Dandy Lady